KONST / Litografier / Grafiskt blad 11525467
nr 1152 5467
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 27/90, bladets mått: 44x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:33:24
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr